دلنوشته های همسفر زهره و همسفر نرگس در وصف کمک راهنما


شما بهترین هدیه که به من دادید و هیچ وقت نمی توان آنرا به راحتی بدست آورد وه مه به دنبال آن هستند حتی ثروتمند ترین انسان جهان هم نمیتواند آن رابا پول بخرد و آن هدیه آرامش بود و به این راحتی به دست نمی آید شاید از بهترین گوهر دنیا هم با ارزش تر باشد و حتما هم همینطور است .
به ادامه مطلب مراجعه نمایید ...

       به نام قدرت مطلق الله

اول از خداوند میخواهم که به من توانایی بدهد تا بتوانم چند سطر از بهترین و بزرگترین انسان هستی عالم بنویسم .
خداوندا شکرت که در مسیر من انسانی قرار دادی که مهربانی و عشق واقعی و فداکاری و از خودگذشتگی و صبوری و محبت را فقط در او دیدم. انسانی که به من قدرت تفکر را آموخت و من را از نادانی به دانایی هدایت کرد به من آموخت لحظه به لحظه در این مکان ارزشمند در حال آموزش باشم و آنها را در زندگی خود عملی کنم .قدرت ذهن را دوباره به من بر گرداند و تمام آشغالهایی که چند سال در ذهن خود جمع آوری کرده بودم را بیرون ریخت و فضای ذهنم را باز کرد تا جهانبینی را در آن جایگزین کنم .ای انسان والا مقام، ای کمک راهنمای عزیزو بزرگوار ،اگر بخواهم در وصف شما بنویسم سالها زمان می برد و فقط خداوند می تواند کارهای شما را جبران کند .من اگر تا آخر عمر هم خدمتگزار شما باشم نمیتونم ذره ای از زحمات  شما را جبران کنم. شما بهترین هدیه که به من دادید و هیچ وقت نمی توان آنرا به راحتی بدست آورد وه مه به دنبال آن هستند حتی ثروتمند ترین انسان جهان هم نمیتواند آن رابا پول بخرد و آن هدیه آرامش بود و به این راحتی به دست نمی آید شاید از بهترین گوهر دنیا هم با ارزش تر باشد و حتما هم همینطور است .
این را چه کسی توانست به من بدهد منی که انسان بهم ریخته و نامتعادل ونا امید ،از همه جا و همه کس
چه کسی توانست من را احیا کند .چه کسی توانست حیات را به من بر گرداند و این شما بودی که این قدر برای من فقط زحمت کشیدید با اینکه باز هم رهجو بهم ریخته داشتید ولی این قالب بهم ریخته من را شما از اول خراب کردید و قالب محکم و استوار ساختید. انشالله که بتوانم از قالب محافظت کنم وتحت آموزش باشم تا بتوانم راه شما را ادامه بدم ورهجوی مفید در کنگره وشما باشم واین هفته بسیار زیبا را به اولین راهنمای هستی خداوند وبعد آقای مهندس و خانواده محترمشان و وتمام کمک راهنما های کنگره و بعد شما راهنمایی عزیز و دوست داشتنیم خانم زهره تبریک میگم و انشاالله خداوند اجر و پاداش شما عزیزان را در این جهان و جهان های بعدی بدهد و شما و خانواده محترم هر روز به موفقیت و آرزوهایتان نزدیک شوید و در نهایت به آن برسید. دوستتان دارم وعاشقتان هستم
ای عزیزترین و بهترین فرد زندگیم استاد عزیزم خانم زهره
      
                      
دوستار شما خانم زهره م

        به نام اولین عاشق که اوست
سلام برتو ای گوهر گرانقدر وای در گرانبهای قله های محبت وعقل وایمان. تو با عشق ومعرفت طراوت خاصی به این بدنهای خواب ونا آگاه ما بخشیدی.شما باعث شدی تا ما از تاریکی وذلت جهل به سوی روشنایی و سربلندی علم واز غبارکده نا آگاهی وجهل به سوی دهکده معرفت و عمل سالم راه یابیم. به راستی اگر شما نبودید چه کسی دستگیر ما در این طوفان سهمگین زندگانی میشد وما رابه کشتی پر بار معرفت راهنمایی می کرد.
راهنمای عزیزم تورا به چه مانند کنم؟ دل دریاییت لبریز از آرامش و خورشید نگاهت گرمابخش وجود ما شما به عنوان یک راهنمای دلسوز هیچگاه دست پر مهرومحبت ومملو از امیدت رااز سر ما بر نداشتی شما به ما یاد دادی که چگونه با سلاح تفکرواندیشه ومحبت زنجیرهای مشکلات مان را برهانیم. سلام ابدی ما نثار گامهای استوار شما باد.
ای راهنمای عزیزم شما باعث شدی تا ما خودمان و خدایمان را بشناسیم .بهشت جاودان جایگاه ابدیت باد وتو را به وسعت نامت سپاس،نامی که فقط شش حرف بیشتر ندارد اما کشیدن هر حرف و صدایش زمانی به وسعت تاریخ نیاز دارد وتا آخرین روز عمرم فداکاریت را فراموش نخواهم کرد.
 
 
فروغ صبح دانایی
                          
انیس روز نادانی
                                                 
چگونه پاس دارم تورا

              
روزت مبارک همسفر نرگس


تایپ: همسفر نرگس
طبقه بندی: دلنوشته، 

تاریخ : جمعه 17 اسفند 1397 | 09:22 ق.ظ | نویسنده : همسفر نرگس | نظرات
.: Weblog Themes By M a h S k i n:.
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات