به نام قدرت مطلق

امروز 5شنبه 18 مهرماه 1398 لژیون هشتم به استادی خانم زهره   با دستور جلسه سی دی اضافه وزن 3  + وادی سوم با حضور همسفران عزیز اغاز به کار گردید.


اما وقتی در تیتر وادی از کلمه باید استفاده می کند یعنی این یک قانون در کائنات است و به هیچ عنوان تو نمیتوانی این فکر یا تصور را داشته باشی که یکی دیگر حتی نزدیکترین فرد به شما بیشتر از خودت به فکر توست  و این وادی کمک میکند به افرادی که نمیتوانند مسافرانشان را رها کنند و میگویند که او نمیفهمد و من بیشتر از او میدانم و بیشتر از او به فکرش هستم. این تصور غلط است  و  این تصور باعث می شود که ما خیلی راحت در کار مسافر دخالت کنیم.


 خانم زهره: سلام دوستان زهره هستم یک همسفر: در ابتدا تبریک می گویم به عزیزانی که کاندید انتخابات مرزبانی شدند و به شما می گویم که اگر رای نیاوردید ناراحت نشوید، مهم اون خواسته قشنگ شماست که میخواهید با خدای خود پیمان ببندید که چهارده ماه به مخلوقین او خدمت کنید و این برای من خیلی قشنگ است که خودتان را باور کردید و این اطمینان را از خود داشتید که می توانید در این جایگاه خدمت کنید.

آن چیزی که مهم است اینستکه توی آن جلسه که رای ریزی میشود خودتان اولین نفری باشید که حضور داشته باشید و من درس بزرگی از یکی از بچه های لژیون گرفتم که یکسال کاندید مرزبانی شدند و اما اون جلسه خودشان حاضر نشدند بیاند و به خودشان رای بدهند. پس خیلی مهم است که اونروز حضور داشته باشید با ایمان کامل و بدونید که حرکتتان خیلی قشنگ است. و اگر هم رای نیاوردید بگوئید که قطعا تلاشم کم بوده است. و به هیچ عنوان به کسی نگویید به من رای بدهید که خیلی زشت است و اینها همه یک سری تقدیرهایی است که از پیش تعیین شده است یعنی با تلاشش از قبل تقدیرش را رقم زده واون کسی که قرار است رای بیاورد می اورد. و در هر جایگاهی هر که آدم بخواهد بر خلاف عمل سالم عمل کند اول دودش در چشم خودش میرود و بعد راهنمای اون شخص و ماباید همیشه نفع شعبه را در نظر بگیریم و از روی احساس، دلسوزی، نیاز رای ندهیم. از روی آ گاهی و ببینیم کی بیشتر خدمت کرده است.

و اما امروز در جلسه لژیون سردار بودیم و خیلی دلم میخواهد بچهایی که توانش را دارند از همین الان روی این موضوع فکر کنند و مشارکت کنند و همیشه مثل یک مادر حضور تک تک شماها را در این جلسه تصویر سازی میکنم و دلم میخواست که همه شما در این جلسه حضور داشتید. و این را بدانیم که انسان خیلی طمعکار است و خواسته های انسان هیچوقت تمام نمیشود و مهم این است که از بین اونها هر چه از دستش بر می آ ید را انجام بدهد و اگر بتوانی از چیزی که نیاز داری بگذری اون شما را به حال خوش میرساند و اصلا مبلغ مهم نیست هر کس درهر زمینه ای که توان دارد به میدان بیاید و باید با خودمان روراست باشیم که ببینیم توان مالیمان چقدر است و خودمان را محک بزنیم که در چه زمینهایی میتوانیم خدمت کنیم و تلاش کنیم و گوشه ای از کار را بگیریم که به زودی آ قای مهندس را به هدف بزرگشون که تشکیل آکادمی کنگره است برسانیم.

سی دی اضافه وزن ‌۳:

سلام دوستان نگار هستم یک همسفر . طرز تهیه سالاد را گفتند: کاهو‌. گوجه،خیار،کشمش،زنجبیل تازه،فلفل سیاه چاشنی دیسب یا لیموترش.

سلام دوستان الهام هستم یک همسفر. اقای مهندس هر چیزی را اول خودشان امتحان میکنند و بعد می آیند در اختیار ما میگذارند. ویکی مسئله چاقی بود که از درون چه آسیبهایی به ما میزند چون کسی که یک شکم بزرگ دارد فقط مقداری از آن از بیرون مشخص است بیش از نیمی از آن داخل است و فشار به قلب و ریه و ششها می آید و اینها برای یک آدم چاق از درون اتفاق می افتد و در مورد مواد غذایی گفتند که کربن و هیدروژن و اکسیژن نقش مهمی در بدن دارند و فیبر هم برای بدن خیلی مفید است.

خانم زهره:حتما سالادی را که آقای مهندس در سی دی گفتند درست کنید و استفاده کنید و بدانید اگر کسی توانست برای صورآشکار خود کاری کند آن وقت می تواند برای صورپنهان خود هم کاری کند.مثال اگر امروز مسافرتان بد اخلاق و کج خلقی میکند شما سکوت کنید سخت است چون این اتفاق باید در صور پنهان بیافتد که توان سکوت و گذشت را داشته باشیم و حالا بیاییم از صور آشکار شروع کنیم از همین سالاد که برای سلامتی خودمان و خانواده است و اگر توانستیم این کار را بکنیم آروم آروم کارهای دیگر را هم میتوانیم انجام بدهیم و درمان در صور آشکار خیلی راحت تر در صور پنهان است و این سالاد را با کمترین هزینه میتوانید درست کنید.

 سلام دوستان مینا هستم یک همسفر: و من به این پی بردم که آقای مهندس هر مسئله ای را که میگویداول صورت مسئله را طرح میکند و همه چیز را بررسی میکند و حل میکند و میگوید اگر صورت مسئله ای مطرح نباشد ما هیچ وقت قادر به حل کردن اون نیستیم و مثال یک مصرف کننده که میخواهیم درمانش کنیم اول اینگه چرا میخواهیم درمانش کنیم عوارض بعد درمان کابوسها و خواب و غیره را در نظر میگیریم. و در مورد اضافه وزن اینکه ممکنه طرف برود و پیکر تراشی و یا معده و روده اش را بردارد برای لاغری و حتی اگر ۴۰ کیلو اضافه وزن هم داشته باشید صلاح نیست این کار را انجام بدهید و ما باید همه چیز بخوریم به اندازه و کالریها را هم در نظر بگیریم وبا دقت این کار را انجام بدهیم. ومن خودم از وقتی شروع کردم نیم کیلو کم کردم ونکته جالب اینکه وقتی یک وعده را حذف میکنیم بدن حریصتر میشه و اینکه صبحانه نمیخورید بدن تا یک چیزی را میبینه  ذخیره میکنه.

همسفر زهرا پر: سلام دوستان زهرا هستم یک همسفر،انسانی که صبحانه نمی خورد چاق می شود برای این آقای مهندس مثال همون پرنده ای را زدند که چون هر روز غذا گیرش نمی آید وقتی غذایی به دست می آورد زیر خاک قایم میکند برای روز مبادا. اگه میدونست هر روز گیرش میومد این کار را نمیکرد بدن ما همین طور است و این باعث چاقی میشه.

همسفر مینا: هر کسی که لاغر میکند سریع چشمهاش گود میشود و این وقتی پروتئین توی بدن کم بشود اتفاق می افتد و آقای مهندس فرمودند که حتما باید پروتئین مصرف کنید و فقط توی گوشت و مرغ و ماهی نیست توی تخم مرغ و کدو و قارچ هم هست.

همسفر الهام: اختلالات بدن کاری به چاقی و لاغری ندارد ‌و گفتند من با این لاغری ام هم قند و هم چربی دارم و الان متوجه شدم از رژیم و تغذیه نادرسته و باید شیرینی های طبیعی را جایگزین شیرینی های مصنوعی کنیم.

خانم زهره: تغذیه درست فقط به دلیل اضافه وزن نیست اقای مهندس گفتند شاید ما اضافه وزن نداشته باشیم ولی ریزش مو و همورویید و خیلی بیماریهای دیگرداشته باشیم که از تغذیه نادرست است . ما زمانی میتوانیم بفهمیم که یک مطلبی درست است یا نه که از اون‌ مطالب جلوتر باشیم و با دانشی که آقای مهندس در تمام مسائل در اختیار ما قرار می دهند باعث شده که ما از خیلی مسائل جلوتر باشیم و به صحت یا سقم موضوعی پی ببریم و اینها خیلی ارزش دارند ما الان در جامعه ای هستیم که دارند رژیمهای غلط برای لاغری به مردم میدهند مثال همون کوچک کردن معده و قرصهای لاغری وغیره، اما ما چون این دانش را آقای مهندس در اختیارمان گذاشتند متوجه هستیم که این روشها غلط است  پس باید هزینه بدهیم که اینطور ساده در اختیار ما گذاشته میشود و بدون اینکه پولی هزینه کنیم اینقدر چیز یاد میگیریم و به علممان افزوده میشود، باید قدردران باشیم. چه جور باید قدردان باشیم؟ سیدی نوشتن کامل. به موقع آمدن،احترام به راهنما و مرزبان و اسیستانت. ما قدر چیزهایی را که داریم نمیدانیم وقتی چیزی از ما گرفته شود اون موقع ما قدر دان میشویم و چیزهایی را که داریم قدرش را بدانیم و درست قدم برداریم و حرکت کنیم و شماها همیشه باعث افتخار من بودید و هستید و باید حافظ لژیون باشیم و مواظب باشیم که لژیون ضعیف نشود و کنگره روز به روز دارد جدی ترمی شود و به همان میزان سختگیریها بیشتر میشود انشا الله ماهم به اون بیداری که باید برسیم، برسیم.

سی دی وادی سوم

سلام دوستان فاطمه هستم یک همسفر: تیتر وادی سوم(باید دانست که هیچ موجودی به اندازه خود انسان به خویشتن خویش فکر نمیکند) و اینکه هیچکس به جز خودم نمیتواند مشکلاتم را حل کند و خودم اولین و مهمترین کسی هستم که به فکر خودم هستم.

خانم زهره: وقتی در صحبتهایتان از کلمه باید استفاده میکنید در واقع یک جورایی اختیار گرفته میشود و شاید خیلی مواقع درست نباشد که آ دم از کلمه باید در حرفهایش استفاده کند مثال اینکه به مسافرت یا بچه ات بگویی که تو باید فلان کار را انجام بدهی و بدتر اونها را لجباز میکنیم چون برای اختیارشان احترام قائل نشدیم واین خیلی مهم است که ما با چه کلامی صحبت میکنیم و با چه حسی و باید با حس قدردانی و تمنا باشد و کلاممان همیشه مناسب باشد تا طرف انجام دهد.

اما وقتی در تیتر وادی از کلمه باید استفاده می کند یعنی این یک قانون در کائنات است و به هیچ عنوان تو نمیتوانی این فکر یا تصور را داشته باشی که یکی دیگر حتی نزدیکترین فرد به شما بیشتر از خودت به فکر توست واین خیلی مهم است و این وادی کمک میکند به افرادی که نمیتوانند مسافرانشان را رها کنند و میگویند که او نمیفهمد ومن بیشتر از او میدانم وبیشتر از او به فکرش هستم. این تصور غلط است و و با این تصور باعث می شود که ما خیلی راحت در کار مسافردخالت کنیم.

همسفر الهام: من قبلا به مسافرم هر چه میگفتم چرا این راه را داری میروی و یا چرا این کار را میکنی هر چه میگفتم متوجه نمیشد و من میگفتم من میفهمم و مسافرم نمیفهمد که دارد ما و زندگی را از دست میدهد و خانم زهره حرف خیلی قشنگی زدند گفتند که اونها دارند در اون زمان نیرو و قوت میگیرند برای بعدها که میخواهند پا توی راه که همان کنگره است بگذارند که بتوانند با توان بیشتر پیشرفت کنند و موفق بشوند و روز تولدم به این موضوع رسیدم.

خانم زهره: بلکه این نکته که گاهی ما احساس می کنیم دیگران نمی فهمند و در خواب هستند را در وادی سیزدهم اشاره می شود به آن که اینها در ظاهر خواب هستند ولی در اصل در حال گرفتن نیرو و قدرت و یک پتانسیل برای یک جهش هستند. یکی از علتهایی که آقا مهندس میگویند که سیدی ها را واو به واو بنویسید این است که خوب با نوشتن تمام نکات را متوجه شویم  شاید ممکنه چندین بار گوش کرده باشیم و چندین بار خوانده باشیم ولی با نوشتن باعث می شود ما روی آن موضوع متمرکز شویم و با یک نکته آنچنان در ما تغییر ایجاد میشو دکه اگر شاید هزار بار هم گوش میکردیم تغییر در ما ایجاد نمیشد. وادیها انقدرعمیق هستند و باید تیتر آنها را هزاران بار نوشت و خواند و گفت تا بفهمیم که اینها دارند به ما چه میگویند و اگر کسی بخواهد این وادی ها راعملی کند دیگر مشکلی در زندگی ندارد و هیچ انتظاری از کسی ندارد.

یکی از بدترین چیزهایی که مانع رشد ما میشود انتظار داشتن از دیگران است  چون این تفکر غلط است و اگر میخواهی حالت خوب باشد باید خودت به فکر خودت باشی و این که میگویی من بیشتر از خود بچه ام یا مسافرم به فکرش هستم، این تفکر گاهی باعث می شود مسئولیتهای او را هم خودت انجام دهی و اینطور مواقع داری جلوی پیشرفتش را میگیری و یا که یک فرد لوس تحویل جامعه میدهی.

همسفر مینا: ما همیشه همه چیز را برای خودمان و نفع خودمان میخواهیم مثال چرا من میخواهم مسافرم اخلاقش خوب باشد و یا پول و خیلی چیزهای دیگر داشته باشد همه را به خاطر خودم میخواهم.

خانم زهره: نکته زیبایی خانم مینا اشاره کردند گاهی ما میخواهیم مسافرانمان از اعتیاد رها بشوند فقط به خاطر منفعت خودمان و هیچ موقع اینها را برای خودشان نمیخواستیم و اگر دقت کنید همه اینها را برای خودمان میخواهیم و فقط به زبان میگفتیم که برای خودشان میخواهیم و در اصل برای خودمان میخواستیم واگر اینطور باشد این از منیت ماست.

همسفر الهام:  اگر هر کدام ما به خودمان فکر نمیکردیم و خودمان از خودمان انتظار نداشتیم الان اینجا نبودیم و اگر قبلا کسی چیزی و یا نصیحتی میکرد آخرش به جدایی ختم میشد و اگر هر راهی را رفته بودیم الان اینجا نبودیم.

سوال همسفر مینا: اینکه می گویید هر کسی خودش بیشتر از همه به فکر خودش هست من مسافرم را خیلی تشویق به ادامه تحصیل می کردم و حس می کردم اگر من نگویم خودش به فکر نیست؟

خانم زهره: بله این کار شما درست بوده و تشویق شما تاثیر هم داشته چرا؟ چون مسافرت خودش خواسته ادامه تحصیل درونش بوده اما اگر خواسته ادامه تحصیل نداشته بود مطمئن باشید شما هر کاری هم می کردید او این کار را انجام نمی داد. در واقع شما خواسته را دیدید بعد تشویق کردید که اثرگذار بوده است. مثلا اگر کسی نخواهد دستش را به این دیوار بزند اگر دو طرف او را بگیرند و جلوی دیوار ببرند که دستش را به دیوار بزند حتی اگر شده با سر به دیوار می زند سرش زخمی می شود اما دستش را نمی زند. پس داشتن خواسته بسیار مهم است. و برای اینکه بدانم آیا من این کار را که انجام میدهم و تشویقی که دیگران را می کنم درست است یا اشتباه؟ اگر خواسته ای را در درون کسی میبینیم باید تشویقش کنیم و شاید خداوند ما را به عنوان مامور گذاشته تا روی کسی القا بگذاریم و خیلی وقتها اطرافیان می آ یند و خواستهای ما را به ما نشان میدهند مخصوصا کسی که راهنما باشد بهتر میتواند ببیند که خواسته طرف چی است اگر راهنما با هدف قشنگی توی کنگره قرار بگیرد و تزکیه و پالایش را شروع کرده باشد به گفته آقای مهندس نفوذ میکند توی دل رهجو و خواستهای رهجو را میبیند و او را در همان جهت تشویق می کند.

 دلسوزیهای بیش از حد راهنما خیانت در حق رهجو میشود و هیچوقت حالش خوب نمیشود و خیلی وقتها اون سختگیری راهنما نتیجه شیرینی برای رهجو دارد و انسان را قوی می کند و این مهم است که اگر بیرون از کنگره مشکلی داشتید و از کنگره رفتید بتوانید مشکلات را حل کنید و از کسی حتی نزدیکترین فرد به خودتان انتظار نداشته باشید و راهنما فقط سر نخ و راه را به شما نشان میدهد و این بستگی به خود شما دارد که چگونه عمل کنید و در ادامه گفتند که همیشه باید برنامه ریزی دقیق داشته باشید و نظم در زندگی داشته باشید و اگر در زندگی نظم نداشته باشیم هیچوقت در صور پنهان هم نمیتوانیم نظم بر قرار کنیم که خیلی هم مهم است و اگر مثال به شما میگوییم وبلاگ بنویسید این خدمت خودش یک ثروت است اولین نفعی که برای من دارد این است که به خاطر وقتی که می گذارم دیگر فرصت ندارم به چیزهای منفی و چیزهایی که نباید فکر کنم و از تک تک ساعتمان درست استفاده کنیم تا به اون اعتماد به نفس لازم برسیم و قطعا تفکر عمیقی پشت این کارهایی که آقای مهندس از ما می خواهند انجام دهیم است اینکه گفته همه همسفرها باید چهل تا سی دی بنویسند، شنا بلد باشند، زمان برای پختن غذاهای سالم بگذارند و مطمئن باشیم اگر در زندگی نظم داشته باشیم به همه کارهایمان میرسیم وشاید به این برسیم که زمان حکم فلز طلا را دارد.

همسفر مینا: من کلا بیدار شدن قبلا برایم سخت بود و شبها تا صبح بیدار بودم و فرداش همش خواب بودم و یک صفت خوبی که مسافرم داشت اینکه ساعت ده حتما باید میخوابید و الان یک ماه است که تصمیم گرفتم که صبحها زود بیدار شوم اوایلش شاید سخت بود ولی انجامش دادم.

خانم زهره: اگر انسان بخواهد کاری را انجام بدهد راهش را پیدا میکند و اگر نخواهد انجام بدهد بهانه اش را پیدا میکند که انجام ندهد. آقای مهندس اگر میگویند۴۰ تا سیدی را واو به واوبنویسد ما را در جاهای دیگر هم ساپورت میکند مثال :ورزش کردن،تغذیه و موارد دیگرو اگر ایمان داریم چشم میگوییم و انجام میدهیم.

نکته مهم اینکه همه جا حفظ قوانین واجب است در زمین ورزش و در استخر هم حواستان به حفظ قوانین باشد که شوخیهای بیمورد نکنید و حتی رفت وآمد هم نداشته باشید.

موضوع مورد بحث دوشنبه هفته آینده مورخ 29/07/98: امتحان از وادی 1 و 2 + سی دی مجاز

موضوع مورد بحث روز پنج شنبه مورخ 25/07/98: وادی چهارم

نویسنده: همسفر فاطمه ح
طبقه بندی: گزارش عملکرد لژیون، 
برچسب ها: کنگره 60، درمان اعتیاد، سی دی اضافه وزن 3، وادی سوم،  

تاریخ : چهارشنبه 24 مهر 1398 | 01:43 ب.ظ | نویسنده : همسفر فاطمه | نظرات
.: Weblog Themes By M a h S k i n:.
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic