به نام قدرت مطلق

امروز 5شنبه 11 مهرماه 1398 لژیون هشتم به استادی خانم زهره   با دستور جلسه سی دی حرکت با حضور همسفران عزیز اغاز به کار گردید.





شماهاییکه احساس می کنید مشکلاتتون بیشتر هست، شماهایی که احساس می کنید درآمدتون کمتره، شماهایی که احساس می کنید پولی ندارید، شماها کسانی هستید که آسیب پذیرترهستید یعنی وقتی این مشکلات هست نیروهای منفی تقویت می شوند، پس باید بیشتر حواسم را جمع کنم که مبادا در دام آنها اسیر شوم ...

در سیستم کائنات تمام حرکات ما تصویر برداری می شود. اگر امروز کاری برای کسی کردم نگویم اینکه نمی فهمد، یا هیچ کسی منو ندید، یا قدر ندونست، همشون تصویر برداری میشه پس سعی کنیم باکشیدن زیباترین تصویر از حیات خویش آنرا در دفتر طبیعت به امانت بگذاریم ...


سلام دوستان زهره هستم یک همسفر (کمک راهنما): خیلی خوشحالم که خداوند اجازه داد بار دیگر در کنارهمدیگر باشیم و بیاموزیم و شاهد تولد زیبای دیگری باشیم .حال من خیلی خوب است امیدوارم که حال شما هم خوب باشد که خداروشکر  همه رو شاد می بینم . بچه هایی که از کنگره می روند و دوباره برمی گردند این درس بزرگی برای تک تک ماها هست که حواسمون رو خیلی جمع کنیم .الان همسفری که اینجا بودند و رفتند مدتی در لژیون ما بودند و رفتند ودیگر نیامدند الان بعداز یکسال ونیم مجبور شدند که دوباره برگردند .کساییکه فکرمی کنند بدون کنگره میتوانند حالشان خوب شود یا اینکه با لغزش مسافر لغزش می کنند باحال بسیار بدتر از قبل برمی گردند و این یک درس بزرگی برای تک تک ماها دارد که هیچ وقت به خودمون غره نشویم .منی که سه ساله اومدم منی که مسافرم را می بینم که خوب داره سفر میکنه یا منی که مسافرم بد سفر می کنه همه هممون فرق نمیکنه درچه جایگاهی باشیم هممون واقعا باید احساس نیاز به کنگره را داشته باشیم اگر این احساس را ندارید خودتان را تقویت کنید. گول نیروهای بازدارنده را نخورید نگویید منکه وضع مالی ام خوب نیست نمیتوانم هزینه کنم بروم و بیایم یا نمیتوانم در جشن مرزبانی شرکت کنم یا نمی توانم سبد را حمایت کنم .اینجا اقای مهندس خیلی زیبا در این سی دی بیان می کنند که شما باید حواستون بیشتر باشه شماهاییکه احساس می کنید مشکلاتتون بیشتر هست شماهایی که احساس می کنید در امدتون کمتره شماها کسانی هستید که آسیب پذیرترهستید و نیروهای بازدارنده قویتر سراغ شما می آید یعنی وقتی این مشکلات هست نیروهای منفی تقویت می شوند اون نیروها به شما می گویند که تو میخواهی  بروی هفته ای دوتا سه تاسی دی بگیری راهنما بهت میگه هفته ای چهار وپانصد باید بزاری پنج تومن هم هزینه رفت و آمدت هست و اگر نروم میتوانم انرا پس انداز کنم و به یک زخمی بزنم .این مشکل رادر بچه های لژیون بسیار می بینم که من مشکلاتم از همه بیشتره اینها جوری عمل میکنند که غلبه کنند مثلا وقتی راهنما میگه تو نباید پاکت خالی بدهی حتی شده یک دلنوشته بزاری داخل آن اینجا میگه ببین راهنما درکت نمیکنه این صدای جن هست .

 اما باز خوشحالم برای کسانی که الان برمی گردند و خودمون در چهره هایشان میبینیم که باچه حال بدتری می ایند چون این راه برایشان بازشده بود اما استفاده نکردند خداوند گفت این نور، جرقه نور رو من به تو نشان دادم.ایا تو خواستی به مسافرت کمک کنی آیا خواستی  انسان خوبی  شوی؟ این راه حالا دیگه منم که باید تلاش بکنم بقیه اش دست من هست که برسم به اون منبع نور و اگر نخواهیم با حال بدتری برمی گردیم و مجبورمیشویم که بالاخره از روزگار چیزی رابیاموزیم .همانطورهم که در سی دی های قبل گفتیم روزگار آموزشش را با کلام و بیان به من نمیگوید راهنما، مادر، معلم با کلام به ما آموزش می دهند اما روزگار آموزش هایش خیلی سخته. پس حواسمون باشه اگر جایی منبع نوری دیدیم انرا رها نکنیم سخت بکوشیم و برویم در این مسیر و بدانیم که نیروهای بازدارنده همه جوره به سراغ ما می ایند که ما را زمین بزنند و از راه تفکر ما وارد می شوند .خب بهرحال خوشحالیم که بچه ها قوی دارند به حرکت خودشان ادامه می دهند.

سی دی حرکت

سلام دوستان نسرین هستم یک همسفر:

در کل، موضوع سی دی حرکت اینست که اقای مهندس می گویند هستی در حرکت است وقتیکه آب انگور تبدیل به سرکه میشه وقتیکه غنچه ای تبدیل به گل میشه وقتی یک جوانه ای تبدیل به برگ میشه اینها همه در حرکت هستند. حرکت در ابعاد کوچک مثلا یک الکترون یا نوترون هست تادر ابعاد بزرگ که کهکشان راه شیری است و اگر این حرکت بایستد یعنی هستی ساقط شده است چندنوع حرکت داریم یک نوع حرکت درونی یک نوع حرکت بیرونی و یک نوع حرکت خنثی .حرکت بیرونی مثل اینست که ما باچشممان میبینیم یک مسافر می اید سفرش را شروع می کند ازمصرف مواد تا قطع مواد و رسیدن به رهایی .حرکت درونی ان حرکتی است که ما در درونمان انجام می دهیم می خواهیم یک صفت بد را تبدیل به یک صفت خوب کنیم .

خانم زهره:

بچه ها یه چیزی بگم که انرژی بگیرید اونم اینکه خانم مینای عزیز بشدت دارند حرکت  می کنند و شاید بعد از تولدشون خیلی بهتر از قبل دارند حرکت می کنندو این تغییرشون واقعا برای من ستودنی است امیدوارم که همچنان ادامه بدهند و به جایگاههای خیلی بالاتری برسند .برای همتون دعا می کنم امروز اقای مرتضی دعای خیلی قشنگی کردند و آرزوی قلبی منم همیشه هست که بتوانیم از خدمتگزاران آکادمی کنگره 60باشیم وانشاالله با تلاشمون به اینجاها برسیم.

سلام دوستان مینا هستم یک همسفر:

اول تشکر میکنم از خانم زهره ایشون به من لطف دارند .ما کلا در طول سفر هستیم و برای تکامل خودمون یک هدف خاصی را باید داشته باشیم هنگامیکه انسان حرکت می کند می خواهد ارتقا پیدا کند و کسانی که راکد بمانند اصلا از بین میروند و زمانی ما ارتقا پیدا می کنیم که تلاش کنیم هنگامی که ما درس می خوانیم وارد مرحله بالاتری می شویم یا اگر کار می کنیم برای اینست که ارتقا پیدا کنیم. آقای مهندس مثالی میزنند که شخصی به پسرش می گوید برای زیاد شدن رزق و روزی ات صبح زود بیدارشو و به سره کار برو و هنگامیکه پسر صبح زود بیرون می رود از خانه دزد به او میزند و هر چه دارد را با خود می برد .جوان نزد پدرش می اید و می گوید پدر شما به من گفتی که اگر صبح زود بیدارشوم و بروم سره کار، رزق و روزی ام بیشتر می شود در صورتیکه دزد به من زد و همه چیزم را با خود برد. پدرش می گوید بخاطر اینست که دزده زودتر ازتو بیدار شده است .خیلی وقتها من فکر می کنم تلاشم را کردم اما باز هم کسی هست که بیشتر ازمن تلاش کرده باشد .

سام دوستان نگار هستم یک همسفر:

در این سی دی از ما سوال میشود که حرکت یعنی چه؟

حرکت یعنی رفتن از نقطه ای به نقطه دیگر.حرکت سه نوع است:1) حرکت بیرونی 2)حرکت درونی 3)حرکت خنثی .انسان اگر حرکت نکند مانند یک صخره گلی است که فرو میریزد اگر هیچ پیشرفت و تلاشی در زندگی نداشته باشی مانند آبی که در گودالی می ماند و تبدیل به گنداب می شود .هستی هم دو نوع حرکت دارد :1) حرکت به جلو2)حرکت به عقب .کلا هستی رو به جلو می رود و انبساط پیدا می کند و گسترش پیدا می کند اما به عقب هم بر می گرددمانند انسان که از طفولیت شروع می شود و بعد کودکی وبعد نوجوانی و جوانی وکهنسالی و پیری می رود هستی هم به همین صورت عمل می کند .

سلام دوستان زهرا هستم یک همسفر:

ما آنچه انجام دهیم یا ندهیم در سیستم حیات تغییری ایجاد نمی شود اما در ارتقا ها بی تاثیر نیست .ماهرکاری کنیم سیستم حیات را نمی توانیم تغییر دهیم یعنی شب خودش روز می شود یا روز شب می شود هر اتفاقی هم بیفتد مانند سیل یا زلزله ما نمی توانیم در انها تاثیر بگذاریم .اما رفتار ما در ارتقاها می تواند تاثیر بگذارد مانند راهنما که می تواند تاثیر گذار باشد برای رهجوهایش و می تواند انها را از اعماق تاریکی به روشنایی هدایت کند .

خانم زهره : این ارتقا ها به چه درد ما می خورد ؟ایا اینکه باران نمی اید و خشکسالی است ایا بخاطره رفتار ماست که در هستی تاثیر می گذارد؟در این سی دی می گوید تو چه باشی و نباشی چه خوب باشی یا بد سیستم کاره خودشو انجام میده اما تلاشی که تو می کنی در ارتقاها تاثیر داره یعنی باعث میشه تو زودتر برسی به جاییکه باید برسی .این خیلی به تفکر نیاز داره که بفهمی یعنی چی ؟

همسفر مینا: اینکه می گوید ارتقاء ما بر روی ارتقاء دیگران می تواند تاثیر بگذارد مثلا اینکه کمک راهنما هر چقدر بیشتر ارتقا پیدا کند خب علم بالاتری دارد و به رهجوهایش میتواند این علم را منتقل کند و این ارتقا اون باعث ارتقا بقیه هم می تواند بشود

خانم زهره: سیستم دارد کار خودش را انجام می دهد اینکه در سی دی های قبل گفتیم مثلا انسان ها باعث میشوند که باران ببارد یا خشکسالی بوجود آید. این باران به نفع ماست سودی برای سیستم نداره وخشکسالی به ضرر ماست، نه به ضرر هستی.  پس اعمال ما روی زندگی خودمان اثر دارد اما اگر ببارد یا نبارد کاری به سیستم ندارد.

همسفر زهرا پر:حرکت خوب است که رو به جلو باشد اما حرکت رو به عقب هم هست وباید هم باشد این حرکتها مکمل همدیگرند اما ما باید تلاش کنیم که حرکت ما روبه جلو باشد و سرنوشت انسان بر سه مبنا است یکی خواسته دوم تقدیر و سوم فرمان الهی که تقدیر همان نامه پیشین ماست مانند چکی است که از قبل امضا کرده ایم و موعد آن الان سر میرسد .

همسفر زهره کمک راهنما:برای اینکه راحت تر بگویید من خودم سی دی را واو به واو می نویسم امابرای اینکه راحت تر بگوید یکسری نکته ها را بنویسید و کلا نوشتن نکته پنج دقیقه بیشتر زمان نمیبره و باید مرتبش کنی که این خودش یک هنر است .یک نکته ای اول سی دی بود که می گفت هر تغییری می خواهد انجام بگیرد ان تغییرات باید به وسیله حرکت انجام بگیرد .اقای زرکش توی این هفته صحبت کرده بودند در یکی از شعب تبریز . میدانید که آقای زرکش دیده بان مالی ما هستند ایشان جمله خیلی قشنگی گفتند که خیلی به دل من نشست :اگر انسان تن به تغییر ندهد قطعا از سیستم حذف خواهد شد.اگر من امده ام به کنگره و تن به تغییر ندهم قطعا از کنگره می روم همانطور که می بینید بعضی از همسفرانی که بسیار سرسختند وهرجور باهاشون راه می اییم انها نمی خواهند راه بیایند می بینیم که پرتاب می شوند به بیرون .در کل کائنات هم همینطور است که من حتی بیرون ازکنگره نخواهم تغییر کنم نخواهم حسادت رو درمان کنم نخواهم مادر خوبی باشم نخواهم همسایه خوبی باشم قطعا منم از سیستم کائنات حذف می شوم یعنی دیگر نمیتوانم از اون چیزهاییکه هست لذت ببرم و نمیتونم زندگیه درستی داشته باشم واقای زرکش گفته بودند که بالاترین نمرات کمک راهنمایی را از تبریز داشتیم یعنی از لحاظ اموزش بسیار قوی هستند واز لحاظ خدمت بسیار قوی بودنداما اگر نخواهید که خدمت مالی بکنید قطعا یه جای کارتان می لنگد و یعنی شما آموزش درست را نگرفته اید و شما با خدمت مالی کامل می شوید پس اگر تن به تغییر ندهیم قطعا نابود می شویم واگر می خواهیم تغییر کنیم باید حرکت کنیم .در طول سفر حرکت ایجاد می شود اینکه من ازخانه ام بلندشدم و امدم کنگره این یک سفر است و من دارم درکنگره سفری انجام می دهم ودر این سفر تغییرات زیادی انجام می شود .

در جای دیگری از سی دی گفته می شود وقتی ما حرکتی انجام می دهیم حرکت های دیگری به ان اضافه می شود که این حرکت ها ممکن است مثبت باشند یامنفی .یعنی من شروع کردم به حرکت در سفر هستم حالا یا سفر درونی یاسفر بیرونی. ممکن است ناگهان اتفاقاتی برای ما بیفتد مثلا دزد به خانه ام میزند یا در طول سفر متوجه می شوم که شوهرم مصرف کننده است یا یهو تصادف می کنیم در واقع اتفاقات ناگهانی به ان حرکت ها اضافه می شود و ما می دانیم اتفاقات ناگهانی یا براساس اعمال گذشته ی ماست یا فرمان الهی است .مثال قشنگی اقای مهندس دراینجا زدند که میگویند ممکن است تو در جهان های قبلی چیزی دزدیدی حالا امدن مال تورو دزدیدن یعنی چیزی که ازقبل کاشتی و الان بتو رسیده و مثال مثبتش خیلی قشنگ بود یهو می بینی بتو پولی می رسد یا یهو راهی برای تو باز می شود یا مسافر تو ازین رو به اون رو می شود. این حرکات ناگهانی گهگاهی بما می رسد اینها بذرهایی بوده که از قبل کاشتی یا از قبل پس انداز کردی یا بکسی کمکی کردی حالا بتو رسیده چندین سال گذشته این کار را انجام دادی و تو اصلا خودت فراموش کردی اما حالا بهت رسیده اینجا همانجایی است که اگر ذره ای از خواسته هاتون  گذشت کردی که به مسافرتون کمکی کرده باشید اگر از وقتتون گذشتید که مثل خانم فاطمه غذایی برای بچه های کنگره بپزید اگر از وقتتون گذشتید وبلاگ را بنویسید اگر از خواسته هایتان گذشتید و کمک مالی به کنگره کردید اگر این کارها رو می کنید فکرنکنید کسی نمی بینه اگر راهنما تشکر ازتون نکرد اگر که مسافرتون متوجه گذشت شما نشد اگر مادر شوهرمتوجه محبت شما نشد یاهیچ کس نیومد شما را تشویق کند، کسی هست که اینها را ببیند و مطمئن باشید که حتی اگر ذره ای باشد بالاخره یه جایی به شما می رسد و ممکنه حتی در آینده به شما برسد یا حتی در جهان های بعد بشما برسد .خیلی وقتها می گوییم منکه انسان خوبی نبودم چرا این اتفاق خوب برایم افتاد؟این برای انست که کارهای خوب در جهان های قبل انجام داده ایم و در سیستم کائنات تمام حرکات ما تصویر برداری می شود اگر امروز کاری برای کسی کردم نگویم اینکه نمی فهمد یا هیچ کسی منو ندید یا قدر ندونست همشون تصویر برداری میشه و شما باکشیدن زیباترین تصویر از حیات خویش آنرا در دفتر طبیعت به امانت بگذارید .دست تو شهادت می دهد اگر کاره خوبی کرده باشی یا پای توشهادت می دهد اگر دزدی کردی این به این معنا نیست که دست می اید چون در جهان های دیگه ممکنه این دست نباشد و یا ما از جنس دیگری باشیم چون اصلا جنس مادی نیستیم و در واقع اون تصویرهایی است که از خودت ساختی و این تصاویر است که شهادت می دهد که همچین کاری را کرده ای.

نکته ای دیگر :انجام عمل ها همیشه سخت است اما اگر انسان در صراط مستقیم باشد با الهام و القا که به او گفته می شود راه آسان می شود و ان مسئله ی سخت و پیچیده به یک مسئله ی سهلی تبدیل می شود .انجام عمل ها سخت است اما اگر هدف تودرست باشد کسی سره راه تو قرار می گیرد که راهکاری به تو می دهد که ان مسائله سخت برای تو اسان می شود .

سلام دوستان فاطمه هستم یک همسفر:

من فکر می کنم القا با این متن رابطه دارد .دستم را بالا می برم به منزله توبه، به منزله سپردن، به منزله جاری کردن، به منزله تمنا، قسم به یکتایی، قسم به وحدت و یکپارچگی، قسم به گستردگی و بی کران، قسم به قدر و قدری شدن، انا انزلناه فی لیله القدر تا به اذن خودش زنده شوم، سلام دهیم به روشنایی ها، سلام هی حتی مطلع الفجر، مبارک باشد بر تو گل و سنگ .پشت سر گذاشتن سختی های راه .روزیکه من از خودم پرسیدم سزاوار این زندگی نیستم باز شد رحمت حق تعالی .

خانم زهره:خانم فاطمه معلوم است که خیلی راه ها را رفتی و خیلی خواستی که انسان خوبی باشی و به مسافرت کمک کنی الان این راه به تو القا شده بهرحال تو توسط کسی امدی و گفته بیا این راه، راه درستی است پس باید این رابگیری و ول نکنی و توسط این القا مشکل سخت تو اسان میشود اگر به القائات و الهامات خوب گوش کنید بهشان توجه کنید.

همسفر مینا:این مطلب به فکر و تفکر من بر می گردد من برای شرکت در مرزبانی می ترسیدم نه اینکه این جایگاه را دوست نداشته باشم اما ترس از نیاوردن رای داشتم. هنگامیکه در سایت می گشتم دیده بان محترمی که به شعبه سهروردی رفته بودند داشتم میخوندم که در مورد مرزبانی صحبت می کردند ایشون گفته بودند که جایگاه ها مثل میوه های مختلف هستند هر کدام طعم و مزه خودش را دارد و خواهان خودش را می خواهد مثلا شاید کسی جایگاه مرزبانی را دوست نداشته باشد ولی از کمک راهنمایی خوشش بیاید بهمین نسبت که در مسیر درست حرکت کردن لذت بخش است همینطور هم سخت است کسانیکه رای اورده اند حاصل تلاش انان در کنگره است که توانستند اعتماد تک تک شما را جذب کنند و رای بیاورند جایگاه مرزبانی مثل اینست که با پای برهنه روی گدازه های آتش راه بروی که این کار نیاز به استقامت زیاد دارد و اگر تصور می کنید چقدر نیاز به اموزش دارد که فرار نکنید این جایگاه جایگاه مدیریتی است چون هرموقع احتمال افتادن اتفاق هست و مرزبان باید مدیریت کند واین مدیریت باچاشنی محبت است که هم محبت مادری میخواهد هم قهر پدری .این متن جواب منو خوب داد که اگر رای نیاورم نتونستم نظر دیگران رو جلب کنم و حرکتم انقدر حرکت محکمی نبوده پس باید بیشتر تلاش کنم .

خانم زهره:وقتی انسان به حقایقی دست یابد و بداند در گفتش قدرت ایجاد می شود.

همسفر نسرین :همان قدرتی که خداوند در بیان به یک نفر میده تا بتواند منظورش را برساند بعضی حرفها را ممکنه چند نفر به ادم بزنند اما اثری ایجاد نکند ولی از زبان یک نفر که بیرون بیاید شخص را زیر و رو می کند و اثری می گذارد در ذهنش که سالها ماندگار شود و حتی مسیر زندگی خود را عوض کند .

خانم زهره:علتش اینست که آن شخص با ایمان تمام آن حرف را زده .چون به حقایق دست پیدا کرده و باید آموزش ببینیم و تلاش کنیم تا بتوانیم یکسری چیزهایی را ببینیم و بدانیم وقتیکه دیدیم و دانستیم آنوقت کلاممان نافذ می شود و این یک خصوصیت بسیار خوبی است که انسان کلامش نافذ شود .پس برای اینکه کلاممان نافذ شود باید حرکت کنیم و آموزش بگیریم وحقایق را ببینیم آنموقع قطعا زندگی برای ما شیرین می شود .

همسفر مینا:ماسه نوع حرکت داریم حرکت به جلو و حرکت به عقب و حرکت خنثی .این حرکت خنثی را مابسیار در روزمره می بینیم که به دور یک دایره می چرخیم .

خانم زهره:به نظر من حرکت خنثی هم یک جور حرکت رو به عقب است چون انسان داره زمانش را از دست می دهد چون هیچ چیز ساکن نیست یا ما روبه عقب می رویم یا رو به جلو می رویم .ماباید از خودمان بپرسیم که ما چه حرکتی داریم ؟اگر روز به روز حالم بدتر شد این یعنی رو به عقب می روم اما اگر دیدم حالم داره بهتر میشه دارم رو به جلو می روم .اقای مهندس می گوید از نظر درونی ما چه حرکتی داریم رو به پیشرفت هستیم یا روبه پس رفت؟ داریم خودمان را در این مسیر نابود می کنیم یا داریم خودمان را می سازیم؟ .همیشه انسان در طول تکامل مسافر است .همه ی ما مسافریم سفر ما از روز الست شروع شده و ما با مرگ نابود نمی شویم و سفر ما ادامه دارد مثلا شما سوار اتوبوسی می شوید می خواهید بروید به تبریزمی گویید زنجان هم آب و هوای خوبی دارد کمی اینجا هم می مانیم .این حیات فیزیکی برای ما عین زنجان است که می خواهیم چند روزی در اینجا اتراق کنیم و باز ادامه دهیم.ماهم درواقع اینجا امدیم تا انرژی بگیریم و اموزش ببینیم ودوباره به سفر خود ادامه دهیم .چون حیات در طول سفر اتفاق می افتد نه آغازسفر و نه در پایان سفر .

همسفر زهرا:زمانی که خداوند به همه انسان ها اختیار داد ما هم همسفر درونی داریم هم همسفر بیرونی .همسفر درونیمان جن و روح هستند که مرتب ما را یاری می کنند در سفر.کسیکه مارابه بدی ها دعوت کند صدای همسفر جن هست و کسیکه ما را به خوبی ها سوق دهد همسفر روح است و حواسمان باشد که دوتا همسفر همیشه دنبالمان هستند .همسفر بد باعث غرور و تکبر ما می شود .

خانم زهره:ما هم در طول سفر کنگره یک همسفر بیرونی هستیم برای مسافرانمان که نقشمان هم بسیار مهم است. دقیقا از طریق القا رو مسافرانمان تاثیر می گذاریم اگر حال خودمان خوب باشد می توانیم تاثیر مثبت روی مسافرانمان بگذاریم یادمان باشد که مسافرانمان که در حال سفر هستند لبه یک چاه قدم بر می دارند هر کار اشتباهی باعث می شود که مسافر بیفتد در درون چاه و اگر حرکتم درست بشود باعث میشود که مسافرم از این چاه فاصله بگیرد تاجاییکه مطمئن باشم دور شده از چاه .

همسفر مینا:برای اینکه تجربه کسب کنیم حرکت منفی هم جزو پروسه است به عنوان مکمل .در صراط مستقیم باشیم فنا هم بقاست و اینکه گاهی نرسیدن های ما هم جزئی از رسیدن های ماست.

در انتها بادعای خانم زهره ش:انشاالله که موثر باشیم برای کنگره آنچه را که یاد می گیریم عملی کنیم فقط آموزش نباشددستور جلسه لژیون را.به پایان رساندیم .

موضوع هفته آینده روز دوشنبه 98/07/15: قسمت اول وادی چهارم کاملا نوشته شود+ وادی سوم کار می شود+ نکات مهم سی دی اضافه وزن3

نویسنده: همسفر نگار




طبقه بندی: گزارش عملکرد لژیون، 
برچسب ها: کنگره 60، درمان اعتیاد، سی دی حرکت، همسفران وادی عشق،  

تاریخ : یکشنبه 14 مهر 1398 | 12:12 ب.ظ | نویسنده : همسفر نگار | نظرات
.: Weblog Themes By M a h S k i n:.
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات